Harekete Geçin: Etkili Linkedin Kullanımı/15 Ekim-Webinar

Herkese Selam!

Gamze 2022 bitiyor ve ben hala Linkedin’de aktif değilim, ne yapacağımı da bilmiyorum diyenlerdenseniz siz de; artık harekete geçme zamanınız gelmiş demektir.

O zaman soru gelsin; 15 Ekim’de Harekete Geçin: Etkili Linkedin Kullanımı webinarında buluşalım mı?

Nereden başlayacağını bilmeyenler için harekete geçme adımlarını öğrenmeye, Linkedin’in yeni algoritmasını öğrenip Linkedin deneyiminizi iyileştirecek tüyolar için bir araya gelmeye hazırsanız 15 Ekim saat 10.00–13.00 arası buluşuyoruz.

Her eğitimde yenileniyoruz biliyorsunuz; bu eğitimde de temele iniyoruz. Linkedin’i anlamaya, strateji oluşturmaya odaklanıyoruz. Linkedin sorunları kısmını da konuşuyoruz ki algoritmayı daha iyi tanıyalım. Yani; yıllardır bir türlü Linkedin’de istediğiniz gibi iletişim yaratamıyorsanız, bir yerlerde bir şeyler eksik kalıyorsa ya da Linkedin’i aktif kullanmanıza rağmen haftalardır profil gücünüz düştüyse, gönderileriniz kimseye gözükmüyorsa, beğeni-yorum almıyorsanız, profilimde bir gariplik var Gamze diyorsanız hepsinin çözümü ve 2022 Linkedin yol haritanız bu eğitimde :)

Bu eğitimde odak noktalarımız genel olarak neler olacak Gamze derseniz 6 ana noktaya değineceğiz:

Linkedin’i anlamaya ve aktif bir kullanıcı olmaya

Linkedin’in tüm erişim ve etkileşimleri yerle bir eden yeni algoritmasına

Linkedin’deki hesap ve etkileşim sorunlarına

Linkedin’de kişi markası ve/veya fikir lideri olarak nasıl konumlanacağınıza

Linkedin’de etkili içerik üretimine

Son dönemin popüler aracı Linkedin bültenlerinin etkili kullanımına

Linkedin’de influencer pazarlamasını ve bir fikir lideri olarak iş birliği geliştirmeye

Şimdi her zaman yaptığımız gibi eğitime madde madde bakalım mı?

1. Kimler katılmalı?

Linkedin’de aktif olarak kişi markasını oluşturmak isteyenler

Linkedin’in yeni algoritmasını keşfetmek isteyenler

Kendini Linkedin’de konumlandırmak isteyenler

İşini ve markasını konumlandırmak isteyenler

Linkedin deneyimini yeniden inşa etmek isteyenler

Linkedin hesabından istediği verimi alamayanlar

Influencer-Fikir Lideri olarak iş birlikleri gerçekleştirmek isteyenler

Markaların şirket sayfasını yöneten sosyal medya yöneticileri

Satış hedefine Linkedin’den destek vermek isteyen satış uzmanları

Kariyerini yönetmek isteyen herkes :)

2. Eğitim katılım bedeli ne kadar?

Ana nokta burası galiba hep :)

Bu kez daha micro bir eğitim yapacağımız ve yeni dönem öncesi çok daha fazla kişiye faydası olmasını istediğimiz için bütçeleri önceki eğitimlerden daha uygun tutma kararı aldık.

Şöyle ki;

Kategori 1: Linkedin’i Yeniden Keşfedin katılım ücreti: 500 TL+KDV

Kategori 2: Linkedin’i Yeniden Keşfedin katılım ücreti+ 1 ay boyunca Linkedin danışmanlığı ve 1 saatlik birebir görüşme ücreti: 1.750 TL+KDV

Neden bu eğitimin sonuna bir aylık danışmanlık modeli eklemeye ihtiyaç duydum? Çünkü çok fazla bireysel danışmanlık talebi alıyorum. Ama her birine dönüş yapamıyorum. Çünkü hem eğitim süreçleri hem görüşmeler uzun bir süreç. O yüzden talepleri eğitim ile birleştiriyoruz.

Bu danışmanlık neleri içerecek derseniz; eğitim sonrası başlayacak ve 1 ay boyunca devam edecek. Linkedin profilinizi ve Medium hesabınızı düzenlediğiniz ve içerik oluşturmaya başladığınız her an benden destek alabileceksiniz. Hazırladığınız içerikleri gözden geçirmem için gönderebileceksiniz. 1 ayın sonunda ise dilerseniz benimle 1 saat bir araya gelip durum değerlendirmesi yapıp eksik kaldığınız noktaları tamamlayabileceksiniz.

3. Eğitim yeri neresi?

Eğitimi online olarak Zoom üzerinden yapacağız. 15 Ekim 10.00–13.00 arası bir arada olacağız. Ama beni artık tanıyorsanız; eğer sorularınız devam ederse, biz de devam ederiz :)

4. Nasıl kayıt yapabilirim?

Kayıt için; seçtiğiniz kategoriyi belirterek gamze@gamzenurluoglu.com adresine bir mail göndermeniz ve ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ön kayıt sonrası size göndereceğim hesap numarasına katılım bedelini yatırdığınızda kaydınız kesinleşecek.

Galiba her sorunun cevabını verdim ama illa bir şeyleri atlamışımdır. Aklınıza takılan her soru için bana yazabilirsiniz. Tüm bu süreç boyunca tek iletişim kontağınız benim. O yüzden içinizden geldiği gibi her şeyi sorabilirsiniz. Olur da gecikme olursa merak etmeyin; dönüş yapacağım :)

Bana Linkedin’den ulaşabilir ya da yine mail atabilirsiniz. Hatta bu eğitime uygun olup olmadığınızı da sorun. Profilinize, beklentilerinize bakıp değerlendirelim. İhtiyacınız varsa katılın; yoksa ufak şeyler için biz yine konuşarak ilerleriz :)

Bonus soru: Gamze ben seni daha önceki etkinlikte dinledim; farklı bir şey anlatacak mısın? diye içinizden geçiriyorsanız EVET! Çünkü bu eğitim tamamen yeni bilgileri, yeni algoritmayı ve tüyoları içeriyor :)

Haydi o zaman başlayalım!

--

--

Digital Brand Director: Digital Marketing I Social Media I Advertising in:gamzenurluoglu

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Gamze Nurluoğlu

Digital Brand Director: Digital Marketing I Social Media I Advertising in:gamzenurluoglu