Yeniden Keşfedin: Etkili Linkedin Kullanımı/25 Haziran-Webinar

Yeniden Keşfedin: Etkili Linkedin Kullanımı webinarında buluşalım mı?

Yaz tam hızıyla başlamadan son bir eğitim yapıp; Linkedin’in yeni algoritmasını öğrenip Eylül’e kadar Linkedin deneyiminizi iyileştirecek tüyolar için bir araya gelmeye hazırsanız 25 Haziran saat 10.00–13.00 arası buluşuyoruz.

Bu eğitim, diğer eğitimlerden biraz daha farklı olacak; hem detaylı bir şekilde yeni algoritmayı öğreneceğiz hem de yeni Linkedin tüyoları ile Linkedin’i daha etkili kullanmaya başlayacaksınız. Çünkü bu sefer amacımız sıfırdan başlayıp Linkedin’i öğrenmek değil; Linkedin’den hızlı aksiyon almanızı sağlamak ve etkiyi görmek :)

Bu eğitimde odak noktalarımız neler olacak Gamze derseniz 5 ana noktaya değineceğiz:

Linkedin’in tüm erişim ve etkileşimleri yerle bir eden yeni algoritmasını

Linkedin’de kişi markası ve/veya fikir lideri olarak nasıl konumlanacağınızı

Linkedin’de etkili içerik üretimini

Son dönemin popüler aracı Linkedin bültenlerinin etkili kullanımını

Linkedin’de influencer pazarlamasını ve bir fikir lideri olarak iş birliği geliştirmeyi

Şimdi her zaman yaptığımız gibi eğitime madde madde bakalım mı?

1. Kimler katılmalı?

Linkedin’in yeni algoritmasını keşfetmek isteyenler

Kendini Linkedin’de konumlandırmak isteyenler

İşini ve markasını konumlandırmak isteyenler

Linkedin deneyimini yeniden inşa etmek isteyenler

Influencer-Fikir Lideri olarak iş birlikleri gerçekleştirmek isteyenler

Markaların şirket sayfasını yöneten sosyal medya yöneticileri

Satış hedefine Linkedin’den destek vermek isteyen satış uzmanları

Kariyerini yönetmek isteyen herkes :)

2. Eğitim katılım bedeli ne kadar?

Ana nokta burası galiba hep :)

Bu kez daha micro bir eğitim yapacağımız ve yeni dönem öncesi çok daha fazla kişiye faydası olmasını istediğimiz için bütçeleri önceki eğitimlerden daha uygun tutma kararı aldık.

Şöyle ki;

Kategori 1: Linkedin’i Yeniden Keşfedin katılım ücreti: 500 TL (KDV Dahil)

Kategori 2: Linkedin’i Yeniden Keşfedin katılım ücreti+ 1 ay boyunca Linkedin danışmanlığı ve 1 saatlik birebir görüşme ücreti: 1.000 TL (KDV Dahil)

Neden bu eğitimin sonuna bir aylık danışmanlık modeli eklemeye ihtiyaç duydum? Çünkü çok fazla bireysel danışmanlık talebi alıyorum. Ama her birine dönüş yapamıyorum. Çünkü hem eğitim süreçleri hem görüşmeler uzun bir süreç. O yüzden talepleri eğitim ile birleştiriyoruz.

Bu danışmanlık neleri içerecek derseniz; eğitim sonrası başlayacak ve 1 ay boyunca devam edecek. Linkedin profilinizi ve Medium hesabınızı düzenlediğiniz ve içerik oluşturmaya başladığınız her an benden destek alabileceksiniz. Hazırladığınız içerikleri gözden geçirmem için gönderebileceksiniz. 1 ayın sonunda ise dilerseniz benimle 1 saat bir araya gelip durum değerlendirmesi yapıp eksik kaldığınız noktaları tamamlayabileceksiniz.

3. Eğitim yeri neresi?

Eğitimi online olarak Zoom üzerinden yapacağız. 25 Haziran 10.00–13.00 arası bir arada olacağız. Ama beni artık tanıyorsanız; eğer sorularınız devam ederse ve biz de devam ederiz :)

4. Nasıl kayıt yapabilirim?

Kayıt için; seçtiğiniz kategoriyi belirterek gamze@gamzenurluoglu.com adresine bir mail göndermeniz ve ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ön kayıt sonrası size göndereceğim hesap numarasına katılım bedelini yatırdığınızda kaydınız kesinleşecek.

Galiba her sorunun cevabını verdim ama illa bir şeyleri atlamışımdır. Aklınıza takılan her soru için bana yazabilirsiniz. Tüm bu süreç boyunca tek iletişim kontağınız benim. O yüzden içinizden geldiği gibi her şeyi sorabilirsiniz. Olur da gecikme olursa merak etmeyin; dönüş yapacağım :)

Bana Linkedin’den ulaşabilir ya da yine mail atabilirsiniz. Hatta bu eğitime uygun olup olmadığınızı da sorun. Profilinize, beklentilerinize bakıp değerlendirelim. İhtiyacınız varsa katılın; yoksa ufak şeyler için biz yine konuşarak ilerleriz :)

Bonus soru: Gamze ben seni daha önceki etkinlikte dinledim; farklı bir şey anlatacak mısın? diye içinizden geçiriyorsanız EVET! Çünkü bu eğitim tamamen yeni bilgileri, yeni algoritmayı ve tüyoları içeriyor :)

Haydi o zaman başlayalım!

--

--

Digital Brand Director: Digital Marketing I Social Media I Advertising in:gamzenurluoglu

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Gamze Nurluoğlu

Digital Brand Director: Digital Marketing I Social Media I Advertising in:gamzenurluoglu